Hakkımızda

Türkiyenin en aşk dolu sohbet ortami Ahkalbim.Net 2006 yılından bu yana sohbet platformu içerisinde hizmetvermektedir. Sitemiz seviyeli, saygılı ve aşk dolu mükemmel kullanıcılarıyla yıllardır kalitesinden ödün vermemektedir.

İnternet ortamında Ahkalbim.Net Chat Sohbet Sunucumuz aracılığıyla yapacağınız sohbetler hem özel hem de genel olabilir. Üyelik ve şifre gerektirmeden, kendinize sadece bir nick oluşturarak başlayacağınız sohbetin bitmesini istemeyeceksiniz. Sizin gibi dünyanın herhangi bir yerinde sizinle aynı fikirde bir insanın sohbet ihtiyacı içerisinde olabileceğini unutmayın. Hala canınız sıkılıyor, sohbetim yarım kesilmesin, yeni kişiler tanımak ve onlarla bir şeyler paylaşmak istiyorum diyorsanız Sohbet sitemize girmek için zaman harcamamanız gerektiğini bilin. Kimi zaman karşımızda dertleşecek, sohbet edecek birini bulamadığımızda canımız sıkılır, Chat Sohbet Sunucumuz tam size göre. Telefonla konuştuğunuzda sınırsız konuşma paketleri pahalı, diğer tarifelerde ise, kontör ve fatura sıkıntısı yüzünden hem konuşmanız yarım kalıyor hemde sohbetin en koyu yerinde sohbetiniz sonlanıyor Sitemizde böyle bir derdiniz yok. Sınırsız sayıda bedava sohbet ve gelişen iletişim teknolojileri sayesinde, dünyanın neresinde olursa olsun sizinle sohbet etmek, sizi ve kültürünüzü tanımak isteyen birilerinin olduğunu unutmayın..

AHKALBİM.NET potansiyeli yüksek bir chat sitesidir. Sizleri ücretsiz aşk dolu sohbetlere davet eden canlı bir platformdur.. Sitemizde 7/24 chat potansiyeli mevcuttur.. Web sitemiz hakkında daha fazla bilgi için; irc.ahkalbim.net / web sitemizden sohbet odalarımıza bağlanabilirsiniz..